Final

موسسه آموزش عالی آزاد پردیس معمار به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین موسسات آموزش عالی آزاد کشور در سال 1381 با کسب مجوز قطعی از وزارت علوم ،  تحقیقات و فناوری آغاز به فعالیت نمود .

فعالیت ها ، وظایف و اختیارات موسسه عبارت است از :

1)دارای مجوز قطعی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

2)صدور مدرک مورد تایید وزارت علوم در اتمام دوره های آموزشی

3)برگزاری دوره های آموزش عالی

4)برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی

5)برگزاری دوره های آموزشی معماری

6)برگزاری دوره های آموزشی مدیریت

7)برگزاری دوره های آموزشی حسابداری

8)برگزاری کارگاه های آموزشی علمی

9)همکاری با دانشگاه های سطح شهر

10) همکاری با ارگانهای دولتی و غیر دولتی

این موسسه در ابتدا به عنوان کالج تخصصی معماری با بهره گیری از اساتید مجرب و هیأت علمی دانشگاه های تهران ، استفاده از به روز ترین روشهای آموزشی در سطح دنیا , حفظ بالاترین سطح آموزشی و ارتباط با دانشگاه ها و کالج های داخل و خارج از کشور اقدام به برگزاری دوره های تخصصی در زمینه معماری و در ادامه سایر زمینه های ذکر شده نمود.

در سال 1390 به درخواست اعضاء هیأت موسس و با موافقت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری این موسسه به شهر بندر عباس منتقل گردید .

در بدو ورود با جذب برترین اساتید دانشگاه های هرمزگان و آزاد از جمله جناب آقای دکتر بهبهانی (گروه آمار) ، آقای دکتر نگهداری(گروه اقتصاد) ، جناب آقای دکتر سبزواری(گروه ریاضی) ،  جناب آقای دکتر کمالی(گروه عمران) ، جناب آقای دکتر اقبالی (گروه مدیریت) ، جناب آقای دکتر دهقانیان(گروه ادبیات فارسی) ، جناب آقای دکتر ستوده نژاد (گروه اقتصاد) ، جناب آقای دکتر بانشی (گروه مدیریت) ، جناب آقای دکتر حسین زاده (گروه کامپیوتر) ، جناب آقای دکتر مرادپور (گروه مدیریت) ، جناب آقای دکتر امیری (گروه حسابداری)  و دیگر اساتید محترم هیأت علمی سعی کردیم که شعار حفظ کیفیت آموزشی را ادامه دهیم و در راستای تولید علم در سطح آموزش عالی گام برداریم.

در شهر بندر عباس ، موسسه آموزش عالی آزاد پردیس معمار فعالیت خود را در حوزه های مدیریت ، حسابداری ، معماری و زبانهای خارجی با کسب مجوز از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ادامه دارد.

این موسسه از لحاظ جغرافیایی در یکی از بهترین مناطق شهر بندرعباس قرار گرفته و از لحاظ فضای آموزشی دارای امکانات بسیار عالی می باشد که در ذیل به آن اشاره شده است :

– کلاسهای آموزشی بزرگ و مجهز به سیستم سرمایشی

– لابراتور کاملا مجهز و اختصاصی

LCD- تجهیز بودن کلاسها به

– تجهیز بودن کلاسها به سیستم های صوتی و تصویری

– دارای یکی از بزرگترین سایت ها در بین موسسات آموزشی

– سیستم سامانه ارسال پیام کوتاه به صورت اختصاصی

– دارای برنامه آموزشی بسیار مناسب مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

– بهره گیری از اساتید محترم هیأت علمی و بسیار مجرب در سطح استان و خارج از استان

– دارای پرسنل آگاه در زمینه آموزشی

– دارای پرسنل آگاه جهت انجام امور مشاوره

– همکاری با دانشگاه های داخل و خارج از کشور

– برگزاری آزمون های شبیه سازی شده ی آزمون های ملی و  بین المللی از قبیل آیلتس ، تافل و . . .

موسسه آموزش عالی آزاد پردیس معمار با افتخار آماده همکاری با همه ارگانهای دولتی و غیردولتی ، خصوصی و دانشپذیران محترم می باشد.